Prodej

Bydlení v příjemném prostředí plné zeleně na klidném místě!

V nabídce posledních bytů naleznete menší i prostorné vzdušné byty,  které uspokojí i velké rodiny. S komfortem, soukromím, bezpečím a klidem – a to v blízkosti centra Slaný.

Uzavřený rezidenční areál osmi viladomů je navržen v jednotném stylu, který svým architektonickým výrazem zcela přirozeně splývá s okolím. Prostor mezi domy je vyplněn plochami pro pěší, upravenou parkovou zelení a dětským hřištěm.

Většina bytů má k dispozici vlastní terasu nebo balkon, byty v přízemí žádané předzahrádky, které mohou sloužit k odpočinku a relaxaci po náročném pracovním dni anebo pro posezení s přáteli.

Z  podzemních garáží  se rezidenti pohodlně vyvezou od zaparkovaného vozu až ke dveřím bytu. Parkovat lze také na venkovních parkovacích místech.

Majitelé bytů ocení zejména soukromí a pocit bezpečí, které areál poskytuje.

 

 

 

13 - lokalita

Pro více informací volejte nebo pište:             + 420 603 888 999               roman.wurzel@jth.cz               GPS: 50.2313047N, 14.0711006E
© 2016 Viladomy Slaný

* Vyplněním a odesláním formuláře uděluji společnosti JTH Group a.s. souhlas ke zpracování, shromažďování a uchování mých osobních údajů (čímž se rozumí e-mail, resp. telefonní číslo), a to za účelem marketingového využití. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom, že ho mohu kdykoliv odvolat.
Uvedená vyobrazení jsou pouze ilustrativní, zařízení interiéru  v půdorysech bytů nejsou součástí dodávky. Plochy jednotlivých místností jsou pouze orientační, přesné parametry bytů jsou specifikovány ve standardech a ve smlouvě. Developer si vyhrazuje právo na změnu.

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®