Uskutečněte si svůj sen o zdravém bydlení v příjemném prostředí plné zeleně na klidném místě!

V atraktivní lokalitě královského města Slaný Na Dolíkách nabízíme k prodeji poslední byty do osobního vlastnictví.

Velkorysý rezidenční projekt Viladomy Slaný nabízí celkem 8 viladomů a je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají příjemné bydlení na úrovni a zároveň vyžadují dobrou a pohodlnou dostupnost do hlavního města Prahy.

Zájemci o bydlení ve Slaném si mohou vybírat z bytů velikostí 3+kk a 4+kk od 107 do 120 metrů čtverečních. V přízemí domů jsou umístěny velmi žádané předzahrádky, k převážné většině bytů náleží balkon či terasa, které mohou sloužit k odpočinku a relaxaci po náročném pracovním dni anebo pro posezení s přáteli.

Moderní design viladomů je dílem architektonického ateliéru Bílek Associates s bohatými zkušenostmi z působení v zahraničí, v České komoře architektů i s prací porotců v architektonických soutěžích v České republice a zahraničí.

Nejbližší okolí disponuje standardní občanskou vybaveností. Příjemným společníkem zejména v jarních a  letních měsících je dostatek zeleně mezi viladomy. Součástí uzavřeného obytného areálu je parková úprava s posezením a atraktivity pro děti. Vaše ratolesti si mohou klidně hrát v bezpečí zahrad obklopujících každý z osmi viladomů.

Naše nabídka při prodeji bytů velikostí od 3+kk uspokojí jak zájemce o byty vhodné pro vícegenerační bydlení, tak i rodiny s dětmi. Větší byty nabízejí potřebný komfort  také velmi náročným klientům, kterým je prestižní adresa a bydlení životním stylem.

Energetická náročnost buduv odpovídá skupině C.

VILADOMY SLANÝ - stačí chtít a můžete krásně žít...

3 - lokalita

Pro více informací volejte nebo pište:             + 420 603 888 999               roman.wurzel@jth.cz               GPS: 50.2313047N, 14.0711006E
© 2016 Viladomy Slaný

* Vyplněním a odesláním formuláře uděluji společnosti JTH Group a.s. souhlas ke zpracování, shromažďování a uchování mých osobních údajů (čímž se rozumí e-mail, resp. telefonní číslo), a to za účelem marketingového využití. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom, že ho mohu kdykoliv odvolat.
Uvedená vyobrazení jsou pouze ilustrativní, zařízení interiéru  v půdorysech bytů nejsou součástí dodávky. Plochy jednotlivých místností jsou pouze orientační, přesné parametry bytů jsou specifikovány ve standardech a ve smlouvě. Developer si vyhrazuje právo na změnu.

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®