h5
h4
h3
h2
h1

Vyberte si ubytování z naší nabídky apartmánů a zarezervujte si svůj pobyt jednoduše a pohodlně. Ověřte si prosím dostupnost bytu ve Vámi vybraném termínu online.
Viladomy Slaný nabízí také k prodeji plně vybavené byty. Pro odeslání poptávky nebo dotazu vyplňte prosím kontaktní formulář nebo si domluvte termín prohlídky bytu.
123

Pro více informací volejte nebo pište:             + 420 603 888 999               roman.wurzel@jth.cz               GPS: 50.2313047N, 14.0711006E
© 2016 Viladomy Slaný

* Vyplněním a odesláním formuláře uděluji společnosti JTH Group a.s. souhlas ke zpracování, shromažďování a uchování mých osobních údajů (čímž se rozumí e-mail, resp. telefonní číslo), a to za účelem marketingového využití. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom, že ho mohu kdykoliv odvolat.
Uvedená vyobrazení jsou pouze ilustrativní, zařízení interiéru  v půdorysech bytů nejsou součástí dodávky. Plochy jednotlivých místností jsou pouze orientační, přesné parametry bytů jsou specifikovány ve standardech a ve smlouvě. Developer si vyhrazuje právo na změnu.

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®