Lokalita

Viladomy Slaný se nachází v klidné lokalitě Na Dolíkách, v sousedství rodinných domů a vilek. I přes velmi klidné místo mají jeho obyvatelé všechny služby, obchody a občanskou vybavenost na dosah.  V bezprostřední blízkosti a v centru města do 5 minut autem se nachází několik mateřských a základních škol, gymnázium, integrovaná střední škola, obchodní akademie, soukromá jazyková škola. Je zde také pošta, lékárna, supermarket Billa (150m), zdravotnické zařízení, policie, sportovní centra a obchody pro každodenní nákupy.

Na větší nákupy nebo za zábavou je možné vyrazit i do nedalekého hlavníha města Prahy. V místě je zastávka linkového autobusu Praha-Slaný, automobilem se dostanete do 15 minut k Obchodnímu centru Šestka, do 25 minut k Obchodnímu centru Zličín, IKEA, nebo na zastávky metra Zličín či Dejvická.

Město Slaný je svou polohou, těsnou blízkostí Prahy a zajímavým okolím, ideálním místem k celodenním výletům do celého Středočeského kraje. Svým obyvatelům  poskytuje bohaté možnosti, jak trávit volný čas ať už jde o kulturní dění, zázemí pro společenské události či sportovní a volnočasové aktivity. K procházkám přírodou láká naučná stezka Slánská hora, která tvoří přírodní dominantu města. V centru města se můžete pokochat architektonickými a kulturními památkami. Na dosah nebo za chvíli autem je možnost aktivního sportovního a rekreačního využití  - víceúčelová sportovní hale s bazénem, in-line dráha ve Smečenské ulici, pro milovníky golfu areál Beřovice.

3 - lokalita

Pro více informací volejte nebo pište:             + 420 603 888 999               roman.wurzel@jth.cz               GPS: 50.2313047N, 14.0711006E
© 2016 Viladomy Slaný

* Vyplněním a odesláním formuláře uděluji společnosti JTH Group a.s. souhlas ke zpracování, shromažďování a uchování mých osobních údajů (čímž se rozumí e-mail, resp. telefonní číslo), a to za účelem marketingového využití. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom, že ho mohu kdykoliv odvolat.
Uvedená vyobrazení jsou pouze ilustrativní, zařízení interiéru  v půdorysech bytů nejsou součástí dodávky. Plochy jednotlivých místností jsou pouze orientační, přesné parametry bytů jsou specifikovány ve standardech a ve smlouvě. Developer si vyhrazuje právo na změnu.

Webové stránky vytvořila společnost Clickmedia webdesign.
Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®